Konferencja Poznaj Jezusa

TROCHĘ INNA KONFERENCJA

Dlaczego trochę inna? Nastawiamy się na relacje i przebywanie ze sobą. Będzie modlitwa, uwielbienie i Słowo. Nie ma głównego mówcy – człowieka, za to zobaczymy co Jezus mówi do swojej oblubienicy. Zaprosiliśmy osoby z różnych miejsc, kościołów i z różnymi doświadczeniami –  są to ludzie, którzy służą dziś wielu innym. Większy nacisk będzie kładziony na panele dyskusyjne niż klasyczne kazania. Są ludzie z różnych denominacji jak i z kościołów domowych, młodzi i bardziej doświadczeni – to co nas łączy to, że nie budujemy własnego królestwa, ale Królestwo Boże. Wierzymy w perfekcyjne i ukończone dzieło Jezusa na krzyżu, więc to Jego uwielbiamy, Jemu dziękujemy i Jego Imię sławimy!

 Nie robimy najlepszej, jedynej prawdziwej czy jedynej przebudzeniowej konferencji. Po prostu chcemy budować, zachęcać i wyposażać wszystkich potrzebujących, aby ciało Jezusa mogło wzrastać.

Co u nas znajdziesz?

Panele Dyskusyjne

Zaprosiliśmy do paneli dyskusyjnych wiele osób z różnych kręgów i części Polski, aby rozmawiać między innymi na tematy Bożej łaski, Królestwa Bożego, zakładania nowych społeczności i innych. Dialog jest dobry i wierzymy, że wspólnie możemy wejść jeszcze głębiej w poznanie Ojca i Jezusa Chrystusa. Ponad to, będzie to dobry sposób na wspólne znalezienie odpowiedzi, na nurtujące niektórych pytania.

Relacje

Dużo relacji! Zaplanowaliśmy długie przerwy, wspólne posiłki, wspólne aktywności. Ośrodek, w którym będzie się odbywać nasza konferencja sprzyja byciu razem. I o to w tym wszystkim nam chodzi – o bycie razem. 

Uwielbienie i Modlitwa

Co tu dużo mówić – dużo uwielbienia, dużo modlitwy, dużo przebywania w Jego świętej obecności!

Mówcy & Usługujący

Kogo możesz się spodziewać wśród usługujących osób? Zobacz sam! 

Zgromadziliśmy osoby z różnych części Polski, z różnych środowisk, kościołów i denominacji.

Paweł i Kasia Krzyżoszczak

Paweł i Kasia Krzyżoszczak

Częstochowa

Robert Wojciechowski

Robert Wojciechowski

Dębica

Tomasz i Estera Szczech

Tomasz i Estera Szczech

Wrocław

Ryszard Krzywy

Ryszard Krzywy

Wrocław

Max Cyganek

Max Cyganek

Rybnik

Abi Lopez

Abi Lopez

Chicago / USA

Andrzej Sobol

Andrzej Sobol

Łódź

Piotr Wosinek

Piotr Wosinek

Częstochowa

Jacek i Asia Dziekańscy

Jacek i Asia Dziekańscy

Ustroń

Andrzej Kojma

Andrzej Kojma

Wisła

Roman Horodycki

Roman Horodycki

Warszawa

Kamil i Angelika Berdzik

Kamil i Angelika Berdzik

Dąbrowa Górnicza

Opcje &  Koszty

Konferencja trwa 3 dni: od 9 maja do 11 maja 2019 roku.

• Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona – decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsc noclegowych jest również ograniczona i po zapełnieniu wszystkich miejsc pozostanie tylko opcja udziału w konferencji bez zapewnionego noclegu (nocleg trzeba będzie zapewnić sobie we własnym zakresie).

• Nie ma opcji biletu na konferencję bez wyżywienia, ponieważ bardziej niż na sesjach i wykładach zależy nam na relacjach. A relacje najlepiej buduje się i pielęgnuje podczas wspólnych posiłków, czyż nie? 😉

• Ośrodek, w którym będzie się odbywać cały pobyt składa się z domków kempingowych, dlatego może się zdarzyć, że za współlokatora będziesz mieć osobę z innej miejscowości, kościoła, społeczności niż Ty (dlatego jeśli przyjeżdżacie grupą, napisz z kim przyjeżdżasz w uwagach, postaramy się żebyście mogli być jak najefektywniej zakwaterowani ze sobą).

KOSZT

WIEK UCZESTNIKA

NOCLEGI

POSIŁKI

UDZIAŁ W KONFERENCJI

190 zł 11-120 lat 2 noce  pełne wyżywienie przez 3 dni 3 dni
160 zł 3-10 lat
140 zł 11 – 120 lat X
110 zł 3 – 10 lat
0 zł 0 – 2 lat (z rodzicem w łóżku) (z rodzicem)
50 zł 3 – 120 lat X Pełne danego dnia 1 dzień

 

Ramowy Plan Konferencji

REJESTRACJA

• Cieszymy się, że chcesz spędzić z nami kilka dni na naszej konferencji. Wierzymy, że to będzie fantastyczny czas dla Bożej rodziny 😉

KILKA SPRAW TECHNICZNYCH:
• Formularz rejestracyjny dotyczy jednej osoby, więc jeśli przyjeżdżasz razem z rodziną lub przyjaciółmi, zarejestruj każdą osobę osobno (również dzieci).
• Żeby wpisać kolejną osobę wystarczy odświeżyć stronę po dokonaniu rejestracji aby formularz wyświetlił się na nowo. 
• Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi możesz je przekazać w polu “Uwagi” na końcu rejestracji.
• Nie ma opcji biletu na konferencję bez wyżywienia, ponieważ bardziej niż na sesjach i wykładach zależy nam na relacjach. A relacje najlepiej buduje się i pielęgnuje podczas wspólnych posiłków, czyż nie? 😉
• Ośrodek, w którym będzie się odbywać cały pobyt składa się z domków kempingowych, dlatego może się zdarzyć, że za współlokatora będziesz mieć osobę z innej miejscowości, kościoła, społeczności niż Ty (dlatego jeśli przyjeżdżacie grupą, napisz z kim przyjeżdżasz w uwagach, postaramy się żebyście mogli być jak najefektywniej zakwaterowani ze sobą).

Okej. 
No to do dzieła!

Share This