Zaznacz stronę

Poznaj Jezusa

Ta strona powstała abyś mógł poznać osobiście Jezusa i wzrastać, oraz znaleźć lokalną wspólnotę wierzących.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie.

Błogosławimy Cię.

Czy potrzebujesz znaleźć innych wierzących w swojej okolicy?

Ponieważ otrzymywaliśmy liczne pytania i prośby o pomoc w znalezieniu innych wierzących, stworzyliśmy specjalną mapę, na której oznaczamy kontakty do osób, z różnych części Polski i świata, aby ułatwić Wam poszukiwania.
Są wśród nas osoby z kościołów domowych oraz tradycyjnych jak Kościół Boży, KZ i inne. Nie o nazwy czy denominacje tu chodzi, jest jednak kilka fundamentalnych kwestii, w których się zgadzamy.

Konferencja

PRZEZNACZENI
DO ZWYCIĘSTWA

 

30 kwietnia – 02 maja 2020
Kiczyce k. Ustronia

 

Weź udział, zarejestruj się już dziś!

FUNDAMENTY
KURS PODSTAW WIARY

Postanowiliśmy stworzyć kurs podstaw wiary składający się z krótkich, 10-20 minutowych filmów poruszających podstawowe, fundamentalne w naszej ocenie, prawdy Boże. 

Cały czas pracujemy nad materiałem, dlatego co jakiś czas pojawiają się kolejne tematy, ale już teraz możesz skorzystać z dotychczas nagranych filmów, m.in. na temat Słowa Bożego, tego jak je stosować w życiu, tego kim jesteś w Chrystusie, czym jest pokuta, co to uświęcenie, jaki jest stosunek wiary do uczynków i odwrotnie. 

Skontaktuj się

Możesz się z nami skontaktować przez poniższy formularz, jeśli potrzebujesz wsparcia, więcej informacji znajdziesz na stronie WSPARCIE.
Znajdziesz nas również na FACEBOOKU.

3 + 1 =

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail oraz swoich danych w celach komunikacji związanej z treścią wiadomości.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

Share This